ÖN REZERVASYON ARAC SECİMİ

Seyahat planlamanız da Lobbyrent’i tercih ettiginiz icin tesekkür ederiz. Sizlere en kaliteli hizmeti verebilmemiz icin planladığınız seyahat lokasyonu ,tarih  ve saatinizi arama motorlarımıza girerek aracları göster butonuna tıklamanız halin de uygun aracları görebilirsiniz. Tarihte yanlıslık görürseniz yukarı da ki, Seyahat planınızı degistirin botonun dan yeniden giris saglayabilirsiniz. Bir sonraki asama ihtiyacınıza uygun aracın secimi olacaktır.

 

ARAC SECİLDİKTEN SONRA

Arac seciminden sonra acılacak sayfa 3. Adım aşamasıdır kolay hızlı ve güvenilir rezervasyon imkanını sunan Lobbyrent her asamasın da son derece bilgi verici acıklamaları  sizler icin sunar ve aklınızda soru işareti bırakmaz.

 

EXTRALAR

İhtiyacınıza uygun tüm extralar Lobbyrent müsterilerine eksiksiz sekilde sunulmaktadır. Tüm ekstraların üzerine geldiginiz de ürün acıklamaları detaylı bilgiler verilmektedir. Ekstraların icersin de bebekkoltugu , cocuk koltugu , tavanbagajı, mini onarım sigortası, navigasyon ,wifi gibi olanaklar bulunmaktadır.Ekstraların secimin de genel toplam ücreti degisecektir.

 

TESLİMAT LOKASYON BİLGİLERİ

Alacagınız lokasyon da adres ise acık adresin yazılması gerekmektedir.Havalimanı teslim alımlarında muhakkak ucus bilgilerinin belirtilmesi gerekmektedir. Ucus bilgilerine göre personellerimiz sizleri karsılayacak ve aracınızı teslim edecektir.

 

SÜRÜCÜ BİLGİLERİ

Aracı alacak olan sürücünün iletisim bilgileri girildikten hemen sonra üyelik anında aktif edilecektir.

REZERVASYONUN TAMAMLANMASI

Mevcut rezervasyon tarafımıza ulastıgın da tarafınıza mail gönderilecek ve rezervasyon onay sürecinden gececektir. İstenilen tarih te arac durumu müsait ise aracınız sizin adınıza ayrılacak ve yeniden rezervasyon onay maili iletisim tercihinize göre tarafınıza iletilecektir. Günü geldiginde ise istenilen lokasyon da personellerimiz tarafından karşılanacaksınız.

Sitemiz de herhangi bir kart bilgisi istenmemektedir. Ödemenizi  arac yanın da nakit olarak , güvenlikli web sitemiz aracılıgıyla 3d kredi kartı ödemesi yaparak yada banka yolu ile eft/havale seklinde ödeyebilirsiniz.