1976 yılın da ticari faaliyetlerine baslamıs olan Akdemir Gurubun bir parcası da 1996 yılından bu yana hizmet vermiş oldugu oto kiralama sektörüdür.Lobbyrent bir rentacar firmasının cok cok ötesin de sektörde ki bir cok arac kiralama sirketinin  önüne gecmiş ve araba kiralama nın en eski tecrübesi ile devler ligi arasına girmiştir. Calısma seklimiz günlük, aylık ve  kurumsal arac kiralama ihtiyacı olan hali hazır da  yurtdısın da ve yurt icinde ikamet eden  yerli yabancı müşterilerine ve tüzel kurumlara  Türkiye genelin de ki havalimanı ve şehir ofisleriyle en kaliteli hizmet vermektir.

LOBBRTENT ACENTASI OLMAK İSTERMİSİNİZ?

Yurt icin de Ofislerimizin bulundugu tüm konumlar da 7/24 rentacar , havalimanı transfer imkanını yurt ici ve yurt dısından gelen müşterilerimize saglamaktayız .Ağırlıklı olarak havalimanların da calısan ekiplerimiz müşterilerine en kaliteli hizmeti, en yeni araclarla kolay ve güvenilir rezervasyon ve teslimat imkanıyla sunmaktadır. Yurtiçinde ve yurtdısın da 2000 in üzerinde seyahat acentası  ve reise burolarla calısmaktayız. Lobbyrent acenta ve reise burolarıyla anlasması halinde, calısılan kurumun istekleri ve belirtilen sartları dahil de yolcularını karsılar. Havalimanı yolcularını ve diger teslimat noktaların da ki rezervasyonlar da ki reise büro ve acentaların müsterileri ;  isim soyisim ve anlasılan acentanın ismi ile  karsılanır. Acenta ya ait müşterilerin kisisel bilgileri sistemimize kaydedilir daha sonra acenta yada reise büro müşterisi tarafımıza bir sonraki hizmet icin ulassa dahi, bu durumu  tespit eder acentanın kazancının devam etmesini saglarız.
Acenta yada reise burolarla anlasmamız dahilin de anlasılan kurumun, satıs fiyatlarına göre hareket edilir. Genel liste  satıs fiyatımız üzerinden  %5 ila %25 oranın da anlasma durumlarına göre indirim puanı  uygulanır, Acenta ve reise bürolarımıza özel fiyat İmkanları  tanımlanır. Web sitemiz üzerinden panel ve sifreler tanımlanarak özel satıslar acenta tarafından saglanır. Ücreti acenta alır yada kiralama esnasın da tarafımızdan tahsil edilerek acenta adına ödenecek para sözlesmemiz geregi acentanın hesabına yollanır.
kiralama ofislerimizin bulundugu noktalar asagıdaki gibidir lobbyrent acentası olmanız dahilinde asagıda ki hizmet noktaların da müsterilerinize arac kiralama ve transfer imkanı sunabilirsiniz.

İstanbul Sabihagokcen Havalimanı (Saw) ,İstanbul Atatürk Havalimanı (İst) , Yeni İstanbul Havalimanı (İsl) Ve İstanbul Şehir Ofisleri , Ankara Esenboğa Havalimanı (Ank) Ve Ankara Şehir Ofisi, İzmir Adnan Menderes Havalimanı (İzm), İzmir Konak Şehir Ofisi Ve Çeşme Şehir Ofisi , Trabzon Havalimanı (Tzx), Ve Trabzon Şehirofisi , Ordu Giresun Havalimanı (Ogu) Ve Ordu Şehir Ofisi, Antalya Havalimanı ( Ayt)  Antalya Şehir Ofisi, Alanya Gazipaşa Havalimanı (Gzp)  Ve Alanya Şehir Ofisi, Bodrum Milas Havalimanı (Bxn),  Bodrum Merkez Şehir Ofisi , Dalaman Havalimanı (Dlm) Ve Fethiye Şehir Ofisi,  Gaziantep Havalimanı (Gzt) Ve Gaziantep Şehir Ofisi, Adana Şakirpaşa Havalimanı (Ada) Ve Adana Şehir Ofisi , Hatay Havalimanı (Hty) Ve İskenderun Şehir Ofisi
Erzurum Havalimanı (Erz) Kars Harakani Havalimanı (Ksy) Ve Ardahan Şehir Ofisi Balıkesir Havalimanı (Edo) Ve Ayvalık Şehir Ofisi Olmak Üzere Türkiye De Ki Birçok Havalimanın Da Ve Şehir Ulaşım Noktalarında Ki yurt dışı ve yurt içi dahil olmak üzere 1.750 acentaya hizmet vermekteyiz. Lobbyrent acenta müşterilerine özel hizmetler sunmaktadır. Acenta müşterileri Havalimanı gibi karşılama noktalarında Acenta ve Müşteri ismi ile karşılanarak Acenta tarafından belirtilen şartlar dahilinde müşterilerine hizmet verir.

Acentalarımıza özel fiyat imkanları sunulur. Acenta satış fiyatı acenta tarafından belirlenebilir ve yüzde 5 ila yüzde 20 indirimli taban fiyatlarımız üzerinden satış yapabilir.